Beschrijving
5 in 1 Beauty Elixir – Collageen & Aloe Vera Beauty Shot (30 x 25 ml)
Wil je je huid, haar en nagels van binnenuit ondersteunen met slechts één dagelijkse dosis?
Het 5 in 1 Beauty Elixir combineert collageen, hyaluronzuur, vitamines, zink, koper en 20% aloe vera gel in een krachtig dubbelcomplex. Een fruitig frisse schoonheidsshot die speciaal is ontwikkeld voor vrouwen die bewust kiezen voor een gezonde, verzorgde uitstraling.
✔ slechts 1 shot per dag
✔ 2,5 g collageenpeptiden per ampul
✔ met hyaluronzuur en 9 vitamines
✔ 20% aloe vera gel
✔ zonder zoetstoffen en kunstmatige kleurstoffen
✔ lactosearm en glutenvrij
✔ 30 ampullen per verpakking (1 maand)
Verkrijgbaar bij aloeverawerkt.nl in varianten voor 1, 2 of 3 maanden. Vraag ook naar het voordelige abonnement en ontvang je beauty shots maandelijks automatisch thuis.
Wat is het 5 in 1 Beauty Elixir?
Dit innovatieve schoonheidsproduct bestaat uit een actief complex en een preventief complex. Samen ondersteunen ze de natuurlijke beautyprocessen van het lichaam.
De formule is ontwikkeld voor vrouwen van alle leeftijden:
jonge vrouwen die hun huid preventief willen ondersteunen
vrouwen die eerste tekenen van huidveroudering ervaren
vrouwen die hun huid, haar en nagels extra willen verzorgen
Hoe ondersteunt het Beauty Elixir jouw lichaam?
Huid
De huid is ons grootste orgaan en verdient dagelijkse ondersteuning. Vitamine C draagt bij aan een normale collageenvorming voor een normale huidfunctie. Biotine en zink dragen bij tot de instandhouding van een normale huid. Vitamine E helpt de cellen te beschermen tegen oxidatieve stress.
De combinatie van collageenpeptiden en hyaluronzuur past perfect binnen een bewuste huidverzorgingsroutine van binnenuit.
Bindweefsel
Koper draagt bij tot de instandhouding van normaal bindweefsel. Collageen is een belangrijk structureel eiwit in het lichaam. Deze combinatie maakt het product populair bij vrouwen die hun huidstructuur willen ondersteunen.
Haar
Biotine en zink dragen bij tot de instandhouding van normaal haar.
Koper helpt bij de normale haarpigmentatie.
De B-vitamines ondersteunen daarnaast het energiemetabolisme, wat belangrijk is voor actieve haarwortels.
Nagels
Zink draagt bij tot de instandhouding van normale nagels.
Collageenpeptiden zijn een waardevolle aanvulling binnen een dagelijkse verzorgingsroutine voor sterke nagels.
De unieke dubbelcomplex-formule
Actief complex
2,5 g collageenpeptiden
50 mg hyaluronzuur
koper
zink
9 vitamines: A, E, C, thiamine (B1), riboflavine (B2), niacine (B3), B6, B12 en biotine
Preventief complex
20% aloe vera gel
bloedsinaasappel extract
bosbes extract
rozenwortel extract
groene thee extract
Een uitgebalanceerde combinatie van voedingsstoffen en plantaardige extracten.
Waarom kiezen voor deze beauty shot?
slechts één dagelijkse ampul
handige meeneemverpakking
fruitig frisse smaak
vrij van zoetstoffen
zonder kunstmatige kleurstoffen
lactose ≤ 10 mg/100 ml
glutengehalte ≤ 20 mg/kg
winnaar Duitse Merkenprijs 2019 – categorie schoonheid & verzorging
Gebruik en advies
Dagelijks één ampul (25 ml).
Schudden voor gebruik.
Tip: veel klanten combineren deze beauty shot met Sivera drinking gel voor een complete verzorgingsroutine.
Resultaten verschillen per persoon. Voor optimale ondersteuning wordt consistent gebruik gedurende minimaal 2 tot 3 maanden geadviseerd.
Belangrijke informatie
aanbevolen dagelijkse inname niet overschrijden
voedingssupplement is geen vervanging voor een gevarieerde en evenwichtige voeding en een gezonde levensstijl
buiten bereik van kleine kinderen houden
bevat cafeïne (0,8 mg per 25 ml)
niet aanbevolen voor kinderen en zwangere vrouwen
droog en op kamertemperatuur bewaren
beschermen tegen direct zonlicht
Je kunt altijd ook de dagelijkse verzorgings producten gebruiken alles is te combineren en daardoor kun je ook makkelijk de Aloe vera creme gebruiken.










Anja –
Wat een fijn product is dit ik merkte na een maand duidelijk verschil in de huid maar ook mijn haren werden sterker.
Zit in een mooie doos en was erg snel geleverd.
Kim –
Niet vies en je merkt toch het verschil.
Rachael (winkelmanager) –
Wat een fijn product en nog lekker ook.
Goede service bij Aloevera en snel geleverd